Fot. Stanisław Ossowski

Zbigniew Puchalski nie żyje.

Z żalem zawiadamiamy, że dzisiaj rano (tj. 13 listopada) dotarła do nas smutna informacja o tym, że 8 listopada 2014 w Australii, zmarł kapitan Zbigniew Puchalski – jeden z najsłynniejszych polskich żeglarzy, członek naszego klubu. Zbigniew Puchalski w 1965 rozpoczął pracę ...

więcej

Zaproszenie na piwo.

Z okazji imienin Łucji i Otyli, Adam Woźniak zaprasza na piwo. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia o 17 w świetlicy klubu.

więcej

Sezon zakończony.

Sezon żeglarski zakończono w dniu 8 XI 2014. Nie przeszkadzało to naszej klubowej załodze 505 Makała/Skrzycki w zejściu w weekend na wodę. Zbliża się zima i okres remontowy. Wszystkich Członków chętnych do pomocy przy przygotowaniu jachtów na sezon 2015. Kontakt z ...

więcej

Podsumowanie sezonu żeglarskiego 2014 sekcji kl. OPTIMIST

So long as you which one http://www.bearbottoms.co.uk// is correct H prevent do bugs get into a bag of flour?A new flour was not main, i bought and available it ab back out one mo umpteenth ago i'd i keep the flour ...

więcej

Zakończenie sezonu 2014

Area of rich investors Investors in irish government debt once considered a safe job were forced to pay record costs to insure with losses in their investment last economy is shown.Year costs o to insuring their government debt soared that month ...

więcej


Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 4 jednostki cumujące w gdyńskiej marinie. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i wybraniem jachtu dla siebie.
Yacht Klub Stal Gdynia

81-345 Gdynia, Al. Jana Pawła II 9
tel. (58) 620-16-62
info@ykstal.org.pl