Zgrupowanie Szkółki Żeglarskiej

Zakończyło się zgrupowanie lipcowe Szkółki Żeglarskiej. Żeglowaliśmy po wodach naszej zatoki przez 8 dni w bardzo różnych warunkach. Od silnych wiatrów w deszczu  po bezwietrzną pogodę w słońcu i upale. ...

więcej

ZOR Skiff & Dinghy i OPP

ZOR Mistrzostwa Skiff & Dinghy ZOR Błękitna Gwiazda Optymista

więcej

Całe pudło w Zbąszyniu dla naszych zawodników.

za: www.int505.pl W ubiegły weekend żeglarze klasy 505 rozegrali kolejne regaty z cyklu Pucharu Polski. Zwyciężyła załoga Bartosz Makała/ Łukasz Skrzycki (Narwal Sails) wyprzedzając, po bardzo wyrównanej i emocjonującej walce zespół Jarek ...

więcej

Wygrana w Złocieńcu

Zawodnik Sekcji Klas Jednoosobowych naszego klubu, Kacper Wysocki został zwycięzcą   „XIV Ogólnopolskich Regat  O Puchar Ziemi Złocienieckiej” w klasie ISA 407. Regaty w których rozegrano siedem wyścigów  odbyły się na ...

więcej

Czartery omegi

Informujemy, że istnieje możliwość czarteru jachtu klasy Omega. Osoba czarterująca winna posiadać co najmniej patent żeglarza jachtowego Koszt czarteru to 50 zł za okres do 6 godzin i 100 zł za dzień. Kaucja ...

więcej


Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 4 jednostki cumujące w gdyńskiej marinie. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i wybraniem jachtu dla siebie.
Yacht Klub Stal Gdynia

81-345 Gdynia, Al. Jana Pawła II 9
tel. (58) 620-16-62
info@ykstal.org.pl