Rejs sekcji OMEGA

Rejs sekcji OMEGA

Dzisiaj zakończył się czterodniowy rejs szkoleniowy sekcji "Omega". Młodzież z naszego klubu na jachcie Purga odwiedziła porty w Górkach Zachodnich i na Helu. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z rejsu. ZDJĘCIA

więcej

Zmiana ZOR Błękitna Gwiazda OPP

ZOR_Błękitna Gwiazda Optymista oraz OPEN BIC

więcej

Obóz letni w Gołuniu

Obóz letni w Gołuniu

Zakończyły się dwa turnusy zgrupowania letniego Szkółki Żeglarskiej w Gołuniu. Pogoda nam dopisała i bawiliśmy się wyśmienicie. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.    

więcej

Mistrzostwa Skiff & Dinghy – podsumowanie

Mistrzostwa Skiff & Dinghy - podsumowanie

Mistrzostwa Skiff & Dinghy odbyły się w dniach 2-3 sierpnia 2014. Wystartowało 18 załóg na jachtach 8 różnych klas. Najliczniej reprezentowaną klasą była Nautica 450 race. Rozegrane regaty były regatami przelicznikowymi. Wygrała nasza klubowa załoga Bartek Makała / Łukasz Skrzycki. ...

więcej

Zgrupowanie Szkółki Żeglarskiej

Zgrupowanie Szkółki Żeglarskiej

Zakończyło się zgrupowanie lipcowe Szkółki Żeglarskiej. Żeglowaliśmy po wodach naszej zatoki przez 8 dni w bardzo różnych warunkach. Od silnych wiatrów w deszczu  po bezwietrzną pogodę w słońcu i upale. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

więcej


Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 4 jednostki cumujące w gdyńskiej marinie. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i wybraniem jachtu dla siebie.
Yacht Klub Stal Gdynia

81-345 Gdynia, Al. Jana Pawła II 9
tel. (58) 620-16-62
info@ykstal.org.pl