Osiągnięcia grupy A i B

II m. na Drużynowych Mistrzostwach NSKO w kl. Optimist (Łukasz Wosiński, Marek Saj, Jakub Piórkowski, Łukasz Piwecki, Piotr Tarnacki)

3m. na Mistrzostwach NSKO: Aleksandra Jędryczka

3m. na Drużynowych Mistrzostwach NSKO: Michał Sawicki, Kajetan Jabłoński, Aleksandra Jędryczka, Karolina Mikulec, Bartosz Danowski.

Ponadto wiele czołowych miejsc w rankingu pucharu polski zarówno w grupie A i B

A także wiele zwycięstw w regatach centralnych zaliczanych do rankingu Pucharu Polski zarówno w grupie A i grupie B.

W roku 2012 odnieśliśmy znaczące sukcesy sportowe zarówno w Grupie A i B.

Jakub Sztorch jest mistrzem okręgu klasy Optymist w grupie B. Jakub w sezonie 2012 pięciokrotnie stawał na najwyższym podium w różnych regatach, w tym wygrał Puchar Trenerów YKP Gdynia w grupie B, dzielnie mu sekundował Bartek Danowski, który trzy razy wygrywał różne regaty.

W grupie A sam dla siebie klasą jest Adam Głogowski – Mistrz Polski – zwycięzca Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży natomiast Aleksandra Jędryczka na Olimpiadzie została drugą Wicemistrzynią Polski. Pozostali zawodnicy grupy A również osiągali znaczące wyniki w sezonie 2012. Karolina Mikulec, Michał Sawicki i Kajetan Jabłoński wielokrotnie zajmowali miejsca na podium.

Co więcej zajęliśmy pierwsze miejsce w drużynowych mistrzostwach Europy i trzecie miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Do kadry narodowej zaklasyfikowali się Adam Głogowski i Aleksandra Jędryczka a w kadrze Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optymist będzie można zobaczyć Kajetana Jabłońskiego, Bartka Danowskiego, Jakuba Sztorcha i Mieszka Niewiarowskiego. Dzieci te trenuje jeden z najlepszych trenerów w kraju Pan Marek Kreft.