Bandera w górę!

Dziś ważne ustalenia i ważny moment ⚓️⛵️?

??
?‍☠️

Bandera w górę i zgodnie z zaleceniami rozporządzenia pod jutra zaczynamy treningi szkółki żeglarskiej Optymist oraz sekcji regatowej Optymist. Sekcja szkółkowa Laser/Omega musi jeszcze chwile poczekać. Poniżej regulamin działalności:

? Regulamin Treningów na wodzie szkółki żeglarskiej oraz sekcji regatowej Yacht Klub Stal.Regulamin obowiązuje od 06.05.2020 do odwołania.Wszelkie ustalenia regulaminu zostały sporządzone zgodnie z rozporządzeniem z dnia 04.05.2020 o żeglarskim szkoleniu sportowym oraz wytycznymi i interpretacją Polskiego Związku Żeglarskiego

1.Dzieci przywożone są do klubu przez rodziców lub opiekunów już przebrane w strój żeglarski, kamizelkę asekuracyjną oraz maseczkę ochronną.

2.Dzieci nie posiadające własnych kamizelek zastaną w łódce zdezynfekowaną przygotowaną kamizelkę asekuracyjną.

3. Dzieci do lat 13 przywożone i odbierane są przez rodziców lub opiekunów.

4. Rodzice lub opiekunowie zostawiają dzieci na zajęcia. Nie ma możliwości pozostawania rodziców na terenie klubu oraz kei.

5. Odprawa przed zajęciami odbywa się na dziedzińcu klubowym w wyznaczonych miejscach, z zachowaniem dwu metrowego dystansu oraz w maseczkach ochronnych.

6. Hangar oraz infrastruktura wewnętrzna klubu podczas zajęć jest niedostępna zarówno dla rodziców i opiekunów, jak i dzieci i młodzieży.

7. Sprzęt do zajęć wyjmowany jest z hangaru co najmniej 20 minut przed zajęciami przez trenera.

8. Podczas treningu na wodzie w łódkach przebywać może jednocześnie do dwóch osób, żeglowanie BEZ masek!

9. Przed i po każdych zajęciach sprzęt jest dokładnie dezynfekowany przez trenera.

10. Na polecenie trenera sprzęt zostaje wodowany z zachowaniem dwu metrowego odstępu oraz z użyciem maseczek ochronnych.

11. Klub udostępnia dozowniki z płynem dezynfekującym, który znajduje się na dziedzińcu klubu oraz podstawionych przenośnych toaletach.

12. Przed każdym skorzystaniem oraz po z toalety należy zdezynfekować dłonie.

13. Toalety przenośne udostępnione prze klub spełniają wszelkie normy SANEPID oraz wszelkie istotne certyfikaty. Toalety są regularnie dezynfekowane i serwisowane.

Z żeglarskim pozdrowieniem,

Komandor Yacht Klub Stal

Jarosław Kukliński