Firma GOLY Yacht Service partnerem technicznym klubu

Z przyjemnością chciałbym powiadomić naszych klubowiczów, jak również przyjaciół naszego klubu o fakcie pozyskania  partnera  technicznego.

Jest mi tym bardziej miło, że partnerem technicznym została Firma GOLY Yacht Service, której właścicielem jest długoletni członek naszego klubu Marek Gałkiewicz.

Wielka fachowość Firmy GOLY Yacht Service pozwoli nam przygotowanie naszej floty do regat i nauki na wodzie.

Firma GOLY Yacht Service objęła opieką  techniczną nasz flagowy jacht Copernicus. Doposażenie jachtu jak również pomoc w doborze materiałów niezbędnych  do eksploatacji będzie miała dwa wymiary : fachowość i oszczędność.

W lipcu bieżącego roku Gdańsk będzie gospodarzem Mistrzostwa Europy ORC. Po raz pierwszy tej rangi impreza w formule ORC odbędzie się w Polsce. Jest to doskonała okazja do promocji klubów i polskiej floty jachtów.

W barwach Yacht Klubu Stal Gdynia możliwe, że wystartuje Bavaria 37. Dzięki współpracy z Firmą GOLY Yacht Service jacht ten również będzie profesjonalnie doposażony.

Mam nadzieję, że ta współpraca pomiędzy Yacht Klubem Stal Gdynia z GOLY Yacht Service będzie  się rozwijać i przyniesie klubowi wiele korzyści.

 

Z wyrazami szacunku

Komandor Klubu

Leszek Kajetan Kilanowski

Top