Regaty Pucharu Polski w Mechelinkach

W miniony weekend na akwenie w Mechelinkach grupa B uczestniczyła na zaproszenie miejscowego klubu w regatach Pucharu Polski 0,5. W sobotę i niedzielę rozegrano 6 wyścigów, w których nasi otpimiściarze pokazali, że potrafią dzielnie walczyć. Szczególnie mocno na starcie walczyli Zuzia-Zosia i Michał co skutkowało kilkoma falstartami i musieli pożegnać się z miejscem na podium. Regaty wygrała Ala Tutkowska (też jeden falstart) zarówno w  klasyfikacji ogólnej jak i wśród dziewcząt, 5 miejsce zajął Igor Wójcik, 10 miejsce wywalczył Mati Gąsiorowski a 11 miejsce Zuzia-Zosia Czerniawska (ach te falstarty). W regatach była też klasyfikacja najmłodszych, którą wygrał Filip Bil (nasz najmłodszy), a na 2 miejscu była Agatka Koropecka, Michał Trafalski ukończył regaty na 4 miejscu (też falstarty,) a klasyfikację dziewcząt wygrała Agatka. Wszyscy otrzymali medale i upominki.
Gratuluję wszystkimi wspaniałej walki i nie przejmujcie się falstartami – kto nie walczy na starcie nie może liczyć na wygraną.